TOP 7 mládenec medzi hráčmiKaždé dievča sníva o silný, statočný a nebojácny mužom, ale zisťujú, že to nie je tak jednoduché. Ale teraz, v e a Petrohrade majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, a to je veľká šanca, aby sa pozrel na reprezentáciu slovenského! Medzi našich hráčov, iná sila, odvaha a športová forma, je slobodný muž, ktorého srdce stále môžete vyhrať! Spolu s oficiálnym sponzorom značky hokejový turnaj NIVEA muži, ktorí zdieľajú hodnoty tohto vzrušujúceho športu ako bojovného ducha, silnou vôľou a túžbou po víťazstve, rozhodli sme sa vytvoriť zoznam vhodných nápadníkov, ktorí bojujú za víťazstvo nášho tímu na majstrovstvách sveta v roku 2017.

Ilya Sorokin

load...

Brankársky 20 rokov, ale už sa nazýva rastúca hokejová hviezda. Ilya Sorokin sa narodil v Novokuzneck, hrajúci kariéru začal v roku 2014 ako tím „Kuznetsk medveďov“, a teraz slúži pre klub z CSKA Moskva KHL. Debut mladého brankára na Svetovom pohári v roku 2017 bol veľmi úspešný: Elijah ukazoval seba v zápase s Nórskom, ktorý skončil víťazstvom nášho tímu s výsledkom 3: 0. Avšak, hokej, vyznačujúci sa tým, vytrvalosti a úsilie o vysokých výsledkov, nie relaxovať a argumentuje tým, že treba viac pracovať ešte tvrdšie. Ilya Sorokin záujem lietadiel a vojenskej techniky, hrať stolný tenis a rád číta, takže dievčatá, ktorí zachytil čítanie „Robinson Crusoe“ alebo „Krstný otec“, mali by ste venovať pozornosť mladého hokejistu.

Viktor Antipin

Hokejový tím Viktor Antipin pôsobí ako advokát. Láska k statočné a drsného športu bol odovzdaný od svojho otca, ktorý tiež hral hokej a do značnej miery učil svojho syna, ale na tréningu sám vychádzajúcou hviezdou hokejovej mamička riadil. Mladý a nádejný obranca je Magnitogorsk „metalurg“ v CHL, vyhral Gagarinov pohár v roku 2015 a v roku 2017, rovnako ako Kharlamov pohára v roku 2012. Pre úspech dvadsiatich troch Victor priniesla tvrdú prácu, usilovnosť a vieru vo vlastné sily. Podľa odborných odhadov World Cup 2017 by mohol byť rozhodujúci pre neho. Možno čoskoro bude určený nielen svoju kariéru, ale aj osobný život?

Maxim Chudinová

load...

Defender 26 rokov, narodil sa v Cherepovets a je teraz hráčom SKA Petrohrad klubu, hrať v KHL. Maxim Chudinová profesijnú kariéru začal v roku 2006 ako súčasť Cherepovets „Severstal“. V máji 2015 získal svetový titul s národným tímom a v roku 2016 získal Gagarinov pohár. Hokejista neustále dokazuje šikovný a obratný hra vysokej triedy, ktoré potešia športové fanúšikovia, zatiaľ čo jeho sebadôvera a odvaha fascinovaný a priťahovaný k dievčatám. Vo svojom voľnom čase hokej Maxim Chudinová miluje hrať biliard alebo bowling.

Nikita Zajcev

Nikita Zajcev začal svoju kariéru v Bratislavskkih „Krídla sovietov“, a v ’21 sa stal kapitánom v „Sibír“ a bol kľúčovým zástancom Novosibirsk klubu. V roku 2013 v dorastu vyhral Svetový pohár, vo finále sa hrá v plnej sile, a to napriek vážnemu zraneniu zápästia. Teraz dvadsaťštyri hokej v prospech kanadského klubu, „Toronto Maple Leafs“ z NHL. Na ľade, Nikita Zajcev vykazuje vynikajúce lyžovanie a vytrvalosť, ale v reálnom živote nie je len odvaha, ale aj družnosť a zmysel pre humor, čo z neho robí ideálny kandidát na rolu závideniahodnú ženích robí.

Alexander Burmistrov

Teraz dvadsaťštyri Alexander Burmistrov je hráč NHL „Winnipeg Jets“ a začal svoju kariéru v Kazani, kde hovoril o „Ak Bars“. V roku 2015 sa stal majstrom sveta v národnom tíme. V tomto roku, sebavedomý a odhodlaný útočník znovu hrať za náš tím a znovu snažia získať titul. Ale srdce sľubné hokejistami ešte nie je vyhraté. Venovať pozornosť tomu, Alexander je nielen milovníkom športu, ale aj kreatívne dievčatá, rovnako ako v zbavené hospodárskej súťaže a tréningového času, rád čerpať.

Sergej Kalinin

Hokejista Omsk 25 rokov, začal svoju hernú kariéru v „Omsk Hawks“ pokračoval v „Vanguard“, a je v súčasnej dobe útočník NHL klub „New Jersey Devils“. V roku 2013 sa stal hokejový medzi mládežníckymi tímami vyhral Svetový pohár, a v roku 2015 získal svetový titul už v národnom tíme. Účelný Sergej Kalinin sa nebojí ťažkostí, a vzťahuje sa k športu veľmi vážne, ale dievčatá stále majú šancu vyhrať chlap hokeji nebola jediná láska v živote.

Artěmij Panarin

Dvadsaťštyri nášho národného tímu útočník je jedným z najsľubnejších a nádejných slovenských hokejistov. V súčasnej dobe Artěmij Panarin obhajuje pozíciu krídlo pre NHL klubu „Chicago Blekhols“. On vyhral Gagarinov pohár 2016, ktorý bol hrať pre tím SKA. V národnom tíme talentovaného hokejistu sa stal víťazom majstrovstiev sveta medzi mládežníckych tímov 2013, ktorý strelil dva góly v záverečnom zápase s Kanaďanmi a strieborný medailista z majstrovstiev sveta v roku 2016. Hokejoví fanúšikovia vyhrá rýchlosť a manévrovateľnosť Panarin a dievčat – s úsmevom a otvorenosť mladé nevydaté chlapa. Artěmij Panarin záujem o turistiku, rád chodí na dovolenku sa stany, tak dievčatá, ktoré sa neboja dlhých cestách a láka divokú zver, môže sa pokúsiť vyhrať hokejista.

Milovať sami seba, aj naďalej zlepšovať a ísť na osobné víťazstvo, a zároveň decentné mladý muž sa musí objaviť vo svojom živote. Kto vie, možno, že to bude jeden z hráčov? V tomto prípade bude naše informácie pomôžu udržať konverzáciu a stať tú vzácnu dievča, ktorá zdieľa jeho záujmy a tiež vie niečo o hokeji.

load...